2013. december 3., kedd

      


Kérek szépen mindenkit aki jelentkezett a pénteken induló tanfolyamomra, hogy a tanfolyam díjának legalább a felét adja le a recin, hogy tudjuk komolyak a szándékai :) 
Nagyon szépen köszönöm!