Mia yoga
2013. december 3., kedd
Kérek szépen mindenkit aki jelentkezett a pénteken induló tanfolyamomra, hogy a tanfolyam díjának legalább a felét adja le a recin, hogy tudjuk komolyak a szándékai :)
Nagyon szépen köszönöm!
Újabb bejegyzések
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)