Mia yoga
2013. december 3., kedd
Kérek szépen mindenkit aki jelentkezett a pénteken induló tanfolyamomra, hogy a tanfolyam díjának legalább a felét adja le a recin, hogy tudjuk komolyak a szándékai :)
Nagyon szépen köszönöm!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése