Egy valami van azonban az életemben ami változatlan és mindig támaszkodhatok rá -a családon kívül- és az a jóga. Ha éppen nem is tudom gyakorolni az ászanákat, akkor is létezik a lelkem legmélyén egy hely, egy biztos pont, ahova mindig vissza húzódhatok és meg tudom onnan is szemlélni a történéseket. Hosszú évek gyakorlása után kezdtem el érezni, hogy mit is ad nekem a jóga pontosan. A fizikai aspektuson kívül, mit tesz hozzá a lelkemhez. A rengeteg gyakorlás és elméleti tanulás után mostanában kezdtem igazán érezni, hogy mit is jelent egyhegyűen szemlélni a világot és az abban alakuló történéseket. Mintha egy mesét olvasnék aminek főszereplője vagyok ugyan mert az én életem, de tudom, hogy átírhatom, újra fogalmazhatom, akár új véget is adhatok neki. Talán ez adja a biztonságot és nyugalmat.
Neked milyen élmény a változás? Milyen volt a jóga gyakorlása előtt és hogyan éled meg mióta jógázol?

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése